مجله آی تـی پدیـا
تازه ترین اخبار دنیای دیجیتال ، آموزش کامپیوتر ، موبایل ، اینترنت و ...
برای ورود به گنجینه ای از پرسش و پاسخ در مورد کامپیوتر ، اینترنت و ... اینجا را کلیک کنید ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مرتبه
تاریخ : جمعه 22 خرداد 1394
سرویس برداشت بدون کارت بانک مسکن
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای خرید از منزل بیرون رفته و در هنگام پرداخت وجه متوجه شوید که اصلا" کارت بانکی خود را برنداشته اید و یا در هنگام مسافرت به امید استفاده از خدمات الکترونیک بانکهای مختلف و جهت رعایت امنیت بیشتر پول نقد زیادی با خود همراه نداشته باشید و بعد متوجه شوید که کارت بانکی خود را هم فراموش کرده اید . نگران نباشید بانک مسکن برای این مشکل شما هم راه حل مناسبی دارد 
در ادامه ارایه خدمات بانکداری الکترونیک ، بانک مسکن برای اولین بار در سطح کشور ، سرویس جدیدی به نام " برداشت بدون کارت " را راه اندازی نموده است که مشتریان این بانک با استفاده از این سرویس منحصر بفرد می توانند بدون همراه داشتن کارت بانکی از دستگاه های خودپرداز بانک مسکن وجه لازم را تا سقف مقرر برداشت نمایند . در این پست به توضیح روش انجام اینکار می پردازیم : 
1-مشتری دارای مسکن کارت با مراجعه به دستگاه خودپرداز بانک مسکن و با انتخاب سرویس "ایجاد برداشت بدون کارت " با وارد کردن مبلغ ، رمز 5 تا 12 رقمی و شماره موبایل شخص گیرنده وجه یک شماره قبض برداشت بدون کارت (Ticket) ده رقمی ایجاد کرده که توسط پیامک برای شخص مورد نظر ارسال می گردد.

2-شخص گیرنده وجه با مراجعه به دستگاه های خودپرداز بانک مسکن بدون نیاز به استفاده از کارت با انتخاب "سرویس برداشت بدون کارت" ، با وارد نمودن شماره Ticket دریافت شده توسط پیامک و نیز رمز این Ticket که باید از شخص ایجاد کننده آن دریافت شود می تواند مبلغ مورد نظر را در یک یا چند مرحله برداشت نماید . 

3-هر مشتری در روز تا 3 مرتبه و تا سقف 2.000.000 ریال می تواند قبض برداشت بدون کارت ایجاد نماید.

4-دارنده Ticket و رمزمرتبط آن، با استفاده از این سرویس می تواند در روز تا 3 مرتبه و تا حداکثر مبلغ 2.000.000 ریال وجه نقد از دستگاه خودپرداز دریافت نماید . 

5-این سرویس تنها برای پذیرندگان مسکن کارت که کارتهای آنها دارای قابلیت انتقال وجه می باشد فعال بوده و دریافت وجه نیز تنها با مراجعه به دستگاه های خودپرداز بانک مسکن مقدور می باشد. 
 طبقه بندی: آمـوزشی،  خدمات بانکداری الکترونیک، 
برچسب ها: برداشت بدون کارت، بانک مسکن، مسکن کارت،
ارسال توسط حسین توسلی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin
اخبار جدید

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic